Album “Polskie wnętrza”

12 listopada, 2022

Nadszedł ten dzień, kiedy po długich przygotowaniach, w końcu mogę Wam zaprezentować nasz album wnętrzarski “Polskie wnętrza”. Zdjęcia do niego powstawały przez trzy lata, a przygotowanie treści i wydanie zajęło nam pół roku. Chciałyśmy zadbać o każdy szczegół i, chociaż do ostatniej chwili byłyśmy pełne obaw, wygląda na to, że się udało. Album wyszedł fantastyczny!

Zdjęcie przedstawia Magdę Motrenko z albumem Polskie wnętrza

Co wyróżnia nasz album?

Po pierwsze, inaczej niż większość albumów wnętrzarskich dostępnych w księgarniach, prezentujemy polskie wnętrza. Pokazujemy rozwiązania, które są do zrealizowania w naszych polskich realiach.

Po drugie, prezentujemy zarówno wnętrza zaprojektowane przez projektantów, jak i te urządzone samodzielnie przez mieszkańców. Kawalerki, mieszkania, jak i domy. Wnętrza utrzymane w bieli i stonowanej kolorystyce, jak i te pełne kolorów. Zależy nam na różnorodności, bo to właśnie szeroki wachlarz możliwości dostarcza najwięcej inspiracji.

A po trzecie, pokazujemy domy takimi, jakie są. To nie znaczy, że nasze zdjęcia nie przechodzą postprodukcji, bo tak naprawdę poświęcamy dużo czasu i uwagi na dostosowanie jasności w taki sposób, by wszystko było dobrze widoczne, i kolorów, by jak najlepiej oddawały rzeczywistość. Natomiast nie zmieniamy wystroju mieszkań do zdjęć. Nie wstawiamy nowych dekoracji, nie wynosimy rzeczy mieszkańców. Naszym celem nie jest tworzenie pięknych obrazków, tylko pokazywanie prawdziwych wnętrz.

Obcowanie z książką to zupełnie inna forma przyjemności niż przeglądanie inspiracji w internecie. Wiecie jak jest – w social mediach wszystko jest szybko. A gdy weźmie się do ręki album i delikatnie przerzuci strony, czując papier pod palcami i słysząc delikatny szelest stron, to jest to zupełnie inny rodzaj doświadczenia.

Album to też dobry sposób, by podzielić się wnętrzarskimi inspiracjami z innymi. Można łatwo po niego sięgnąć podczas spotkania z przyjaciółmi i wspólnie usiąść nad książką, albo podarować komuś w prezencie. Album jest starannie wydany, ma niestandardowy większy format i może być bardzo gustownym upominkiem na każdą okazję.

Dla miłośnika piękna na urodziny, dla partnerów biznesowych w podziękowaniu za udaną współpracę, dla ukochanej cioci pod choinkę czy dla przyjaciół z okazji zakupu nowego domu.

Marzy mi się też, by Wnętrza Zewnętrza na stałe mogły zagościć w Waszych domach. Uwielbiam, gdy mieszkania oddają zainteresowania mieszkańców, a skoro mamy tu społeczność interesująca się wnętrzami, to czyż taki album nie odnalazłby się idealnie na Waszych regałach i stolikach kawowych? Chciałabym któregoś dnia włączyć instagram i zobaczyć zdjęcia Waszych domów z naszym albumem wyeksponowanym we wnętrzu.

Jeśli jeszcze nie czujecie się przekonani, to serdecznie zapraszam do obejrzenia filmu, w którym zdradzam kilka dodatkowych szczegółów i prezentuję więcej stron z wnętrza albumu:


Spis treści

1. Wstęp
2. Minimalistyczna kawalerka
3. Meble z duszą
4. Nowe oblicze
5. Beton, sklejka i szkło
6. Mieszkanie z niebieską kuchnią
7. Mieszkanie w starej stolarni
8. Remont z poszanowaniem historii

9. Małe mieszkanie dla rodziny
10. Organizacja szyta na miarę w mieszkaniu w bloku
11. Odważna zabawa kolorami
12. Wnętrza pełne sztuki i dizajnu
13. Eleganckie mieszkanie z pojemnymi szafami
14. Loftowe mieszkanie w dawnej stajni

15. Miedziane i lotnicze akcenty w mieszkaniu pilotki
16. Klimatyczne mieszkanie w kamienicy
17. Z widokiem na jezioro
18. Przedwojenna willa
19. Dom z różową kuchnią
20. Rodzinny dom artystki
21. Dom z dużymi oknami

Gdy już będziecie mieć album w rękach, podzielcie się z nami wrażeniami. A gdybyście planowali podzielić się wrażeniami w social mediach, za co będziemy ogromnie wdzięczni, oznaczcie nas, bo nie chciałabym, by ominęła mnie któraś publikacja. Chętnie zostawię serduszko pod postem 🙂

Uwielbiam dzielić moją pasją i pięknymi wnętrzami. Cieszę się, że mogę to robić również w wersji albumowej. Mam nadzieję, że

Miłej lektury!

Magda Motrenko

Najnowsze wpisy

Zobacz inne wpisy
usercartmagnifiercrossmenuchevron-down