Kocham polskie projekty! LOVE POLAND DESIGN

25 listopada, 2015
W ostatnim poście o Targach Rzeczy nie wspomniałam o jeszcze jednym wystawcy, którego bardzo lubię. Mowa o Love Poland Design. Niektórzy możecie kojarzyć bardziej Wars Sawa Design, bo od tego się zaczęło. Sama zakochałam się w tych grafikach od razu przy pierwszym spotkaniu i od tamtej pory jestem ich wielką fanką. Uwieczniam stoisko Love Poland Design na każdych targach, na których też jestem. Poznałam siostry K, które stoją za tą marką. Odwiedziłam kilka razy ich pracownię, która znajduje się w mojej dzielnicy (ach ten Ursynów). I staram się być zawsze ze wszystkim na bieżąco, jak na prawdziwą fankę przystało 🙂
Pokazywałam Wam rzeczy Love Poland Design już przy okazji różnych zestawień czy zdjęć z naszego domu (mamy dwa plakaty – jeden w salonie, drugi u dzieci). I za każdym razem pytaliście, gdzie je można kupić. A to nie było takie proste! Dlatego w pewnym momencie uznałam, że powstrzymam się trochę przed poruszaniem tego tematu do czasu, aż powstanie sklep internetowy.
I właśnie powstał!
Dlatego dzisiaj post o tym, co właściwie w tym wszystkim mi się tak podoba i jak to się zaczęło.
To nasz kubek z Warszawą; są jeszcze podobne z mapą Polski

Poniżej moje zdjęcia z targów. Najpierw targi Wawa Design Festiwal w 2013, na których pierwszy raz zetknęłam się z tymi grafikami. Od razu zachwyciły mnie kamieniczki – są uporządkowane, kolorowe, przedstawiają moje ukochane miasto i przede wszystkim – są kamieniczkami, a ja uwielbiam taką architekturę! 
Drugi raz trafiłam na kamieniczki na pierwszych Targach Rzeczy Ładnych. Teraz widzę, że w międzyczasie plakat delikatnie zmienił swoją formę. I wtedy już byłam gotowa na zakupy, ale byliśmy z Marcinem i musiałam wyjść wcześniej niż planowałam.
Dwa miesiące później na Warszawskich Targach Designu WZORY po raz pierwszy zobaczyłam kamieniczki w wersji nocnej. Tu już pojawił się dylemat – które będą lepsze do powieszenia u nas? A może obie wersje koło siebie? Tylko na której ścianie?
Kolejne Targi Rzeczy Ładnych i w asortymencie Wars Sawa Design pojawiły się kolejne grafiki. I to już był dla mnie koszmar decyzyjny! Które wybrać, skoro wszystkie fajne? Ostatecznie zdecydowałam się tylko na pocztówki i postanowiłam skonsultować się jeszcze raz z Piotrkiem.
1 / 2 / 3 / 4
Postanowiliśmy, że bierzemy kamieniczki dzienne. A że akurat najbliższe targi to były Wzory przypadające na moje urodziny – to sami rozumiecie 🙂 Pojechaliśmy na Bracką, weszliśmy do Domu Braci Jabłkowskich, zwiedziliśmy wszystkie piętra po dwa razy i… nie ma stoiska! Okazało się, że dziewczyny wyjątkowo skończyły trochę wcześniej i minęliśmy się w drzwiach! Tak to jest przyjeżdżać na ostatnią chwilę! Ale to akurat wina korków w centrum – była inauguracja świątecznego oświetlenia i na godzinę utknęliśmy w aucie. Teraz jesteśmy mądrzejsi i częściej jeździmy metrem. Niemniej – zakupy się nie udały!
Postanowiliśmy, że w takim razie musimy się wybrać do pracowni. Nim jednak to zrobiliśmy, dziewczyny same napisały, czy bym ich nie odwiedziła. I tak mój związek z marką jeszcze nabrał rozpędu! I dlatego też na końcu postu mam dla Was przedświąteczną niespodziankę 🙂
Kamieniczki w naszym salonie; od tamtej pory zrobiliśmy jeszcze dwa duże przemeblowania! 😀
Ale zapytacie pewnie, czemu piszę o Wars Sawa Design, skoro to Love Poland Design?

Od Warszawy wszystko się zaczęło! Dopiero z czasem przyszła refleksja, że nie ma sensu się ograniczać, skoro cała Polska jest naprawdę piękna! Kochamy wszystko, co polskie! Polskie miasta, polskie jedzenie i polski język (wiem, wiem! na niektórych grafikach pojawia się też angielski, ale niech też coś mają od życia zagraniczni turyści 🙂 ). Z czasem pojawiły się kolejne tematy i kolejne produkty (nie tylko plakaty, ale też kubki czy skarpetki). I stąd też druga, choć siostrzana, marka, na której teraz wszystko się opiera.

A co takiego ciekawego możemy znaleźć w sklepie Love Poland Design?
Najlepiej, jeśli sami zobaczycie. My uwielbiamy przede wszystkim serie z miastami i polskim jedzeniem. Z pierogami mam notes, ale najchętniej wytapetowałabym nimi jedną z kuchennych ścian.
Za to Marcinowi przypadły do gustu zwierzątka z ZOO i gdybym tylko wiedziała, gdzie powiesić, pewnie zaopatrzyłam się też w taki plakat do jego pokoju.

Plakat z pierogami 50×70 – 85 zł
Plakat z jajecznicą 21×30 – 40 zł
Magnes mielony z buraczkami – 10 zł
Pocztówka polskie zupy – 3 zł
Plakat z kompotem 21×30 – 40 zł

Plakat ZOO 40×50 – 70 zł
Magnes żyrafki – 10 zł
Magnes lew – 10 zł
Magnes krokodyl – 10 zł
Pocztówka słoń – 3 zł
Pocztówka żyrafki – 3 zł

Plakat Pałac Kultury 21×30 – 40 zł
Plakat Syrenka w chmurach 21×30 – 40 zł
Plakat Mapa Warszawy 21×30 – 40 zł (taki mamy w pokoju dzieci 🙂 )
Plakat Rondo z palmą 21×30 – 40 zł
Plakat Pegazy 21×30 – 40 zł
Plakat Pegaz Warszawa 21×30 – 40 zł

Kubek termiczny z Warszawą
Plakat ze schabowym i mizerią w mieszkaniu, które fotografowaliśmy. 
Na koniec mam dla Was obiecaną niespodziankę. Zbliżają się święta, a to zawsze czas większych wydatków. Dlatego z kodem WNETRZAZEWNETRZA macie rabat 20% na zakupy na LovePolandDesign.pl. Śmiało korzystajcie do końca roku! 🙂
Wnętrza Zewnętrza

18 komentarzy

  1. Niestety kod na zakup kubka termicznego nie przechodzi. Napisałam do firmy. ale niestety
    nie otrzymałam odpowiedzi.

  2. Jeden z plakatów świetnie wkomponowałby się w wolną przestrzeń nad biurkiem, chyba muszę o tym porozmawiać z pewnym osobnikiem 🙂 Uwielbiam polskie propozycje, bo zawsze są nietuzinkowe!

Najnowsze wpisy

Zobacz inne wpisy
usercartmagnifiercrossmenuchevron-down