Mieszkanie, które wynajęło się w jeden dzień

7 grudnia, 2017
Zauważyłam, że często właściciele mieszkań na wynajem urządzonych w niezłym standardzie wpadają w pułapkę zawyżania ceny. Nie da się ukryć, że wysoka jakość idzie w parze z ceną! Ale pamiętajmy, że bez przesady. Efekt zawyżania jest taki, że chociaż mieszkanie prezentuje się całkiem pięknie, stoi puste przez wiele miesięcy i właściciel jest zdecydowanie bardziej do tyłu niż gdyby od początku miał niższe wymagania.
Dzisiaj pokażę Wam mieszkanie, w którym robiliśmy zdjęcia. Wynajęło się w jeden dzień i właściciel nie rozpaczał, że podał zbyt niską cenę, tylko ucieszył się, że udało się tak szybko.

zdjęcia: Piotr Motrenko
Historie o właścicielach, którzy podnoszą cenę, gdy szybko znajdą chętnego na wynajem lub zakup i potem bujają się z nieruchomością miesiącami, a nawet latami, ostatecznie schodząc z ceny niżej niż początkowo ustalali, słyszę regularnie. Nie warto! Czynsz sam się nie zapłaci. Naprawdę bez sensu, aby mieszkanie stało puste.
Dajcie znać, jak Wam się podoba to mieszkania. Fajnie, jakby wszystkie wnętrza na rynku były w podobnym standardzie, prawda? 🙂
Wnętrza Zewnętrza

4 komentarzy

  1. Fajne mieszkanie ale jednak czarne kamienne tło nad kominkiem juz niestety mi się nie podoba.

  2. To mieszkanie jest obłędne, nie dziwię się, że szybko zostało wynajęte. Podobne łóżko w sypialnie widziałam w internecie, chyba tutaj: click!. Mega wygodne i pięknie wygląda z tym zagłówkiem. To trochę taka mieszanka stylu skandynawskiego i nowoczesnego. Polecam w każdym razie 🙂

Najnowsze wpisy

Zobacz inne wpisy
usercartmagnifiercrossmenuchevron-down